14 Οκτωβρίου 2012

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ - ΑΚΑΡΝΑΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5-2 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Έναρξη του πρωταθλήματος προπαίδων Αιτωλοακαρνανίας το Σάββατο και η ομάδα πρόπαιδων της Παλαίρου μπήκε με το δεξί κερδίζοντας την αντίστοιχη του ΑΚΑΡΝΑΝ Αγρινίου με σκορ 5-2.

Η ομάδα της Παλαίρου μπήκε πολύ δυναμικά στον αγωνιστικό χώρο και καθάρισε τον αγώνα από το πρώτο ημίχρονο, πετυχαίνοντας πέντε τέρματα.
Η ομάδα του Αγρινίου αντιστάθηκε στο δεύτερο ημίχρονο, ενώ η Πάλαιρος είχε πραγματοποιήσει πολλές αλλαγές, και κατάφερε να μειώσει το σκορ σε 5-2, το δεύτερο με πέναλτυ.
Πολύ καλή η διαιτησία των: Γιαννόπουλου Ι., Δήμου Χ. και Καγιά Α.
Γιατρός αγώνα: Σκαφίδα Ε.

Τα γκολ για την Πάλαιρο πέτυχαν οι: Τσέλιος Χ., Μαγκανάκης Β. (3) και  Τριαντακωνσταντής Γ.
Οι αγώνες προπαίδων τη φετινή περίοδο δεν γίνονται αποκλειστικά σε χλοοτάπητα, οπότε οι φίλαθλοι έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν τα μικρά μας στο γήπεδό μας. Υποστηρίξτε τα πιτσιρίκια μας ερχόμενοι στο γήπεδο, ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ...