22 Μαρτίου 2014

Ένα βήμα πριν τη σωτηρία η ανδρών του Α.Ο. Παλαίρου

Σημαντική βαθμολογική ανάσα πήρε σήμερα η ανδρών του Α.Ο. Παλαίρου στο γήπεδο της Κατούνας με αντίπαλο την ομάδα της Μεδεών με 2-1.
Η ομάδα της Κατούνας, αν και αδιάφορη βαθμολογικά και λίγους παίκτες στη διάθεσή της λόγω τιμωριών, μπήκε πιο δυναμικά στο παιχνίδι και κατάφερε να προηγηθεί στο σκορ στο 40' λεπτό.
Στο δεύτερο ημίχρονο όμως η ομάδα της Παλαίρου κατάφερε την ανατροπή στα πρώτα 15 λεπτά. Ο αγώνας στη συνέχεια, έδειχνε να γέρνει υπέρ της Παλαίρου, όπως και έγινε, με μέτριο ποδόσφαιρο και από τις δύο ομάδες.
Κορυφαίος παίκτης της συνάντησης ο τερματοφύλακας της Κατούνας ο οποίος στις αρχές του β' ημιχρόνου απέκρουσε τρία τετ -α- τετ...
Η διοίκηση και οι παίκτες του Α.Ο. Παλαίρου ευχαριστούν τη διοίκηση και τους φιλάθλους της Μεδεων Κατούνας για την άψογη φιλοξενία!!!