22 Οκτωβρίου 2011

ΔΥΟ ΣΤΑ ΔΥΟ Η ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ (22-10-11)

Τη δεύτερη νίκη της σε ισάριθμα παιχνίδια πέτυχε σήμερα η ομάδα προπαίδων του Α.Ο. Παλαίρου με αντίπαλη την ομάδα της Ένωσης Α.Ο.Κ. Τρίκαρδος από την Κατοχή.

Τα «μικρά μας» παίζοντας SUPER MPALA κέρδισαν με το βαρύ σκορ 8-1, στο γήπεδο του Π.Α.Σ. Αμβρακικού στη Βόνιτσα. Η ομάδα μας ήταν σαφώς ανώτερη σε όλη τη διάρκεια του αγώνα και το παιχνίδι εξελίχτηκε σε έναν επιθετικό μονόλογο από πλευράς της Παλαίρου.

Το πρώτο 35λεπτο έληξε με σκορ 4-1, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαν τα υπόλοιπα γκολ για την Πάλαιρο. Ο προπονητής κ. Άρης Φερεντίνος πραγματοποίησε όλες τις αλλαγές, όπως και ο ομότιτλός του από την Ένωση Α.Ο.Κ. Τρίκαρδος.