26 Νοεμβρίου 2012

ΒΡΟΧΗ ΑΠΟ ΓΚΟΛ ΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΥ

Α’ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Στο 25’ λεπτό κάθετη μπαλιά του Ζώη, λάθος του τερματοφύλακα Γιαννέλου και ο Λάμπρος Γκουτσέλης με κεφαλιά ανοίγει το σκορ 0-1.
Στο 30’ λεπτό έχουμε το 0-2 μετά από σέντρα του Χρήστου Μπίρκου ο Ασβεστόπουλος με ψηλοκρεμαστό πλασέ επέτυχε το γκολ.

Στο 31’ λεπτό κόρνερ από τον Θ. Γιαννέλο, ήρθε με καρφωτή κεφαλιά ο Βαρδής και μείωσε σε 1-2.
Στο 32’ λεπτό μετά από φοβερή διαγώνια σέντρα του Χρήστου Μπίρκου ο Ασβεστόπουλος με πλασέ κάνει το 1-3.
Στο 36’ λεπτό ο Δημήτρης Βακράκος με ένα εκπληκτικό απευθείας χτύπημα φάουλ κάνει το 1-4.
Στο 43’ λεπτό με δυνατό σουτ ο Νίκος Σουροβέλης μέσα από την περιοχή κάνει το 1-5.

Β’ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Στο 60’ ο Μπίρκος εκτελεί φάουλ και ο Σουροβέλης με καρφωτή κεφαλιά κάνει το 1-6.
Στο 70’ ο Μιχάλης Τσέπας με κοντινό πλασέ κάνει το 1-7.

Και στο 77’ ο Τριάντης βγάζει σέντρα και Λυγκώνης Βασίλης με κεφαλιά βάζει γκολ και το σκορ διαμορφώνεται σε 2-7.